Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych

ul. Gimnazjalna 2
62-610 Sompolno
tel./fax. (63) 271 40 23
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Sompolnie to placówka z wieloletnią tradycją. W skład Zespołu wchodzą 4 typy szkół: liceum ogólnokształcące dla młodzieży, technikum, branżowa szkoła I stopnia, liceum ogólnokształcące dla dorosłych. W ramach przeprowadzanego przez „Perspektywy`` rankingu szkół, technikum po raz kolejny zostało wyróżnione „Srebrną tarczą`` w 2020 r. Mocne strony szkoły to: wysoka zdawalność na egzaminach maturalnych i zawodowych, cztery sale informatyczne, wszystkie sale wyposażone w tablice interaktywne, nowoczesne pracownie przedmiotów zawodowych, sala do zajęć praktycznych dla zawodów gastronomicznych, praktyki zagraniczne, nowoczesna baza sportowa, sukcesy sportowe na szczeblu wojewódzkim i powiatowym.

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Sompolnie